Strona główna » SPRZEDAŻ MASZYN
Oferta

Sprzedaż maszyn budowlanych

Nabycie jakościowych maszyn budowlanych pozwala na wiele. To nie tylko zerwanie z ograniczeniami na placu budowy, ale także optymalizacja czasu i komfortu pracy. Czas wybudowania liczy się dla inwestorów, ale liczy się coś jeszcze – odpowiedni sprzęt. Nasza firma Euro-Maszyny oferuje sprzedaż maszyn budowlanych w mieście Kraków i okolicach, dzięki czemu masz wręcz na wyciągnięcie ręki dostęp do najbardziej jakościowych urządzeń od takich marek, jak Thwaites, Kubota czy Takeuchi i to w najatrakcyjniejszej cenie. U nas dopięcie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą maszyn budowlanych jest niezwykle szybkie. Tak spora oszczędność czasu z całą pewnością wpłynie na optymalizację pracy. Wyróżnia nas nie tylko ekspresowe tempo realizacji, ale także najwyższa jakość oferowanego sprzętu. Z nami masz pewność, że każdy interesujący Cię pojazd budowlany jest w pełni sprawny i gotowy do pracy od chwili złożenia podpisu na umowie. Sprawdź naszą ofertę i postaw na najlepsze rozwiązania razem z firmą Euro-Maszyny!

Mieszkańcy miasta Myślenice są z nas zadowoleni! Sprzedaż maszyn budowlanych w naszej firmie odbywa się szybko, bezpiecznie i sprawnie

Praktycznie żadna inwestycja budowlana nie może zostać przeprowadzona bez dobrych maszyn budowlanych. Dzięki nim nie tylko wzrasta tempo pracy, ale także sama jej jakość oraz bezpieczeństwo. Plac budowy pozbawiony jakościowego sprzętu zawsze będzie wybrakowany. Pracownicy powinni oszczędzać maksymalnie dużo energii, aby mogli pracować efektywnie przez dłuższy czas. To pozytywnie wpływa na wyniki pracy, atmosferę w zespole oraz zdrowie całej ekipy robotników . Oferujemy sprzedaż maszyn budowlanych w mieście Myślenice, dzięki czemu masz możliwość szybko i tanio nabyć sprzęt od takich producentów, jak: Hitachi, Takeuchi, Kubota, Hitachi, Thwaites, Terex, Wacker czy Neuson. To jednak tylko kropla w morzu naszej oferty. Zapewniamy także wynajem maszyn oraz sprzedaż oryginalnych części. Co istotne, u nas dostarczenie wybranych maszyn budowlanych odbywa się niezwykle szybko i sprawnie. Dysponujemy nowoczesnymi środkami transportu. Tak naprawdę wystarczy krótki telefon, a my zajmiemy się całą resztą!

Najnowocześniejsze maszyny budowlane w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta jest dla Ciebie najlepsza!

Nasza oferta sprzedaży jakościowych maszyn budowlanych jest atrakcyjna dla każdego. W firmie dbamy o to, aby nasi Klienci w mieście Myślenice byli zadowoleni z każdego etapu usługi. Nasze używane maszyny są gotowe do pracy od zaraz. Wiemy jak nikt inny, że czas to pieniądz. U nas możesz nabyć sprzęt sprawdzony w boju, a przy okazji także na bieżąco monitorowany pod kątem eksploatacji. To przecież ważne, aby były w 100% sprawne i sprawdzone. Dlatego też pieczołowicie podchodzimy do ich konserwacji i pielęgnacji, abyś Ty miał praktycznie od ręki dostęp do asortymentu najwyższej klasy. Oferujemy sprzedaż najnowocześniejszych maszyn budowlanych, co jest gwarancją niezawodności. Inaczej być nie może, jeśli oczekuje się szybkich efektów w pracy budowlanej. Warto wiedzieć, że specjaliści naszej firmy Euro-Maszyny zapewniają w każdej chwili fachowe doradztwo. Mamy potrzebne doświadczenie, które nieustannie podpowiada nam, o co należy zadbać i jak właściwie podejść do sprzętu.

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53