Strona główna » SPRZEDAŻ MASZYN » MINIKOPARKI
Oferta

Sprzedaż minikoparek

Minikoparki zyskały ogromną popularność. Trudno się temu dziwić. Dzięki nim można wykonać pracę efektywnie nawet w miejscach, gdzie przestrzeń z jakiegoś powodu jest ograniczona i wyklucza tym samym wprowadzenie na teren koparek o większych gabarytach. Jeśli szukasz tego, co najlepsze, to koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy Euro-Maszyny. Mamy na sprzedaż najlepsze minikoparki w mieście Kraków. Dzięki temu masz dostęp praktycznie od ręki do najnowocześniejszego sprzętu od tak uznanych marek, jak Hitachi czy Kubota. Minikoparki na placu budowy są nieocenione. Pozwalają na zoptymalizowanie pracy pod kątem czasu i efektywności. Nasza oferta jest dostrojona pod oczekiwania każdego. Zarówno inwestorzy, jak i mniejsze firmy, doskonale się w niej odnajdą. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zoptymalizuj pracę razem z naszą firmą Euro-Maszyny. Serdecznie zapraszamy!

Dla mieszkańców miast Kraków i Myślenice mamy coś specjalnego. Nasze minikoparki usprawnią pracę na budowie pod każdym kątem!

Minikoparki rewelacyjnie odnajdą się w budownictwie, telekomunikacji a także w drogownictwie. Wykopanie rowów czy też wytworzenie melioracji dzięki nim jest możliwe nawet na najbardziej wymagającym terenie. Nasze minikoparki są absolutnie wszechstronne. Można je uzbroić w praktycznie każde narzędzie. Są niezwykle wydajne i proste w obsłudze, co niewątpliwie ułatwia wiele. Oferujemy sprzedaż tylko najbardziej jakościowego sprzętu w takim mieście, jak Kraków. Jesteśmy w stanie dostarczyć także nasze minikoparki w każde miejsce w województwie małopolskim. Nasze pojazdy budowlane są w 100% zadbane i w pełni sprawne. Za pośrednictwem naszej firmy masz więc dostęp do sprzętu, który możesz natychmiastowo wykorzystać w dowolnym celu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą na miasto Kraków!

Czym charakteryzują się nasze minikoparki?

Minikoparki są skonstruowane z podwozia gąsienicowego, kabiny, ramienia z narzędziem roboczym oraz lemiesza. Co oczywiste, możliwe jest wymienienie narzędzia roboczego. Nasz sprzęt jest w stanie zastąpić efektywność nawet kilku pracowników fizycznych. To niezwykle wpływa na optymalizację pracy i oszczędność energii, a także kosztów. Minikoparki należą do rodziny jednonaczyniowych koparek hydraulicznych, a ich masa może sięgać nawet 8t. To trochę przeczy kategorii „mini”, niemniej jednak tak wygląda ta klasyfikacja od strony definicyjnej. To mimo wszystko ciągle rozmiary, które pozwalają na wykorzystanie ich nawet w obrębie własnego domu. W firmie Euro-Maszyny oferujemy minikoparki o najlepszych standardach w niezwykle atrakcyjnej cenie. U nas masz pewność, że te pojazdy budowlane są sprawdzone w boju i w pełni sprawne. Nieustannie czuwamy nad ich konserwacją. Umożliwiamy sprzedaż w takich miastach, jak Kraków i Myślenice, ale także na terenie całego województwa małopolskiego. Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami jeszcze dziś! Zapraszamy.

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53