Oferta

Wynajem glebogryzarek

Wynajem takiego urządzenia, jak glebogryzarka, to skuteczny sposób na zaoszczędzenie kosztów. Taka oferta jest szczególnie korzystna dla wszystkich tych, którzy potrzebują wykonać określoną pracę przy użyciu glebogryzarki tylko w określonym czasie. Wynajem, który oferujemy w mieście Kraków, jest ofertą idealnie dostrojoną do potrzeb firm oraz osób prywatnych. To możliwe, ponieważ cena pozostaje u nas zawsze atrakcyjna. W firmie Euro-Maszyny doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez dobrej glebogryzarki trudno myśleć o skutecznym użyźnieniu gruntu i poprawie struktury gleby. Wypożyczalnia w takim mieście, jak Kraków, pozwala na sporą oszczędność. Dzięki naszej specjalnej ofercie nie musisz inwestować znacznych środków na zakup drogiej glebogryzarki. Z nami wszelkie formalności pójdą gładko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Waga: 50kg
Marka: CRAFTSMAN
Moc: 6KM
Szerokość: 60cm

Zainteresowany? Zadzwoń!

Nasza wypożyczalnia glebogryzarki ma dla Ciebie korzystną ofertę. Dostarczymy Ci najlepszego sprzętu w mgnieniu oka!

Jak wygląda wynajem glebogryzarki u nas? Siedziba naszej firmy Euro-Maszyny mieści się w mieście Myślenice. To miejscowość nieopodal Krakowa, gdzie obsługujemy wielu Klientów z sektora budowlanego. Nasza wypożyczalnia glebogryzarki cieszy się sporym uznaniem nie tylko wśród firm, ale także u osób prywatnych. To wszystko za sprawą dobrze skalibrowanej oferty, która dla Ciebie zawsze pozostaje w pełni korzystna. Glebogryzarka wynajęta za pośrednictwem naszej firmy cechuje się najwyższą jakością. Nasz asortyment wypełniają pojazdy i urządzenia, które pochodzą od najbardziej uznanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że to, co otrzymasz od nas, pozwoli Ci skutecznie przeprowadzić każdy rodzaj pracy. Co nas wyróżnia? Działamy ekspresowo, a korzystna cena i najwyższy standard naszych glebogryzarek sprawiają, że nigdzie indziej nie znajdziesz lepszej oferty. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wynajem naszej glebogryzarki to skuteczny sposób na zadbany ogród! Działamy w mieście Kraków, ale jesteśmy otwarci na całą Małopolskę!

Stworzenie atrakcyjnego ogrodu lub zwykłego trawnika przed domem wymaga użycia glebogryzarki. Dlaczego? Ponieważ bez przygotowania gleby pod uprawę mniej lub bardziej wymagających roślin nie możemy myśleć o skutecznym założeniu ogrodu. Jak powszechnie wiadomo, ręczne spulchnianie gleby wymaga ogromnego nakładu sił. Na pomoc w takich sytuacjach przychodzi właśnie glebogryzarka. Jest wręcz nieoceniona szczególnie w dużych ogrodach. Niektóre modele, które są dostępne w naszym asortymencie, posiadają również dodatkowe funkcje. Wspomnieć można na przykład o rozprowadzaniu kompostu lub torfu. Nasza glebogryzarka na wynajem w mieście Kraków to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim sił i pieniędzy. Dzięki nam masz możliwość odpowiednio przygotować każdą, nawet najbardziej wymagającą ziemię pod uprawę roślin. Działamy także w mieście Myślenice, ale równie ekspresowo jesteśmy w stanie dostarczyć Ci naszych maszyn na terenie całej Małopolski. Sprawdź naszą specjalną ofertę i zoptymalizuj swoją pracę razem z nami!

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53