Strona główna » WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH » ŁADOWARKI TELESKOPOWE
Oferta

Wynajem ładowarek teleskopowych

W ofercie firmy Euro-Maszyny masz na wyciągnięcie ręki profesjonalne ładowarki teleskopowe. Pochodzą one najbardziej znanych producentów w branży maszyn budowlanych. Dzięki temu wszyscy spoglądający przychylnie na nasz wynajem ładowarek teleskopowych w mieście Kraków mogą być przekonani o pierwszorzędnej jakości naszych pojazdów. Nasza flota jest wypełniona po brzegi tylko tym, co prawdziwie fachowe. Prymarnym zadaniem naszych ładowarek jest oczywiście podnoszenie i podawanie w określone miejsce różnego ładunku. Nasz sprzęt cechuje się jednak wielozadaniowością, dzięki czemu zarówno tradycyjny załadunek, jak i rozładunek, nie stanowi najmniejszego problemu. Nie wiesz, który model wybrać? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszamy!

Zasięg: 7,8m lub 12m
Marka: MANITOU
Model: 78 SEC/ 120SE
Udźwig: 227kg/318 kg

Zainteresowany? Zadzwoń!

Zasięg: 17 m
Marka: MANITOU
Model: 170AETJ-L
Udźwig: 200 kg

Zainteresowany? Zadzwoń!

Zasięg: 5,85m
Marka: MANITOU
Model: MT 625H
Udźwig: 2 500 kg

Dodatkowo: kosz, widły lub łyżka

Zainteresowany? Zadzwoń!

Powody, dla których warto wybrać nasze ładowarki teleskopowe. Wynajem w Krakowie i w Myślenicach na wyciągnięcie ręki!

Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych, dzięki którym każdy może skorzystać z profesjonalnych środków budowlanych w każdej chwili. Wiemy, że czas w przypadku wszelkich prac jest ważny. Dlatego dostarczamy nasze ładowarki w ekspresowym tempie na terenach województwa małopolskiego. Bezustannie dbamy o stan techniczny pojazdów, dzięki czemu nasi Klienci zawsze mogą mieć pewność, że otrzymają sprzęt pozwalający pracować od zaraz. Nasze ładowarki teleskopowe są idealne zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Wynajem to opcja gwarantująca praktycznie od ręki oszczędność, a sama technologia naszych pojazdów umożliwia wykonanie prac w miejscach, w których nie można użyć ciężkich maszyn budowlanych. Wynika to z naturalnych zdolności naszych ładowarek teleskopowych. Są one bowiem niewielkie, obrotne, sprawne i wielofunkcyjne.

Wynajem profesjonalnych ładowarek teleskopowych jest korzystną opcją dla wszystkich!

Zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, które pomaga nam na każdym kroku. Znaczny staż pozwolił nam na skonstruowanie oferty tak, aby wychodziła naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. Dzięki temu wynajem naszych ładowarek teleskopowych w takich miastach, jak Kraków czy Myślenice, jest opcją korzystną nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Specjalizujemy się w maszynach budowlanych, a naszą flotę wypełniają po brzegi tylko najlepsze ładowarki teleskopowe dostępne na rynku. To jednak tylko kropla w oceanie. Więcej o naszej specjalnej ofercie dowiesz się, zapoznając się z nią bliżej. Oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej na czas przynajmniej doby. Dobrze wiemy, że w niektórych przypadkach jeden dzień roboczy wystarczy na wykonanie określonych prac. Dzięki temu możesz z wykonać kolejny etap pracy, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53