Oferta

Wynajem minikoparek

Nasza oferta obfituje w nowe i używane maszyny od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas minikoparki od firm Hitachi, Kubot a czy też Takeuchi. Te małe pojazdy budowlane tylko z definicji są małe. Ich waga potrafi sięgać aż 8 ton niemniej jednak większość oscyluje w granicach od 3 do 5 ton. Sprawia to, że można je wykorzystać w miejscach, w których teren jest szczególnie wymagający i nie pozwala na wykorzystanie sprzętu o większych gabarytach. Nasza firma Euro-Maszyny to wypożyczalnia minikoparek, dzięki której możesz zastosować specjalistyczny sprzęt nawet na swoim domowym podwórku. Wykonanie pracy przy użyciu naszego sprzętu to znakomita optymalizacja czasu pracy, energii oraz kosztów. U nas masz gwarancję najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny. Serdecznie zapraszamy!

Waga: 4700kg
Marka: KUBOTA
Model: U48-4
Głębokość kopania: 3,4m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Waga: 2665kg
Marka: KUBOTA
Model: U27-4
Głębokość kopania: 2,6m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Waga: 3305kg
Marka: HITACHI
Model: ZX33U-5A CSR
Głębokość kopania: 3,10m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Waga: 2720kg
Marka: HITACHI
Model: ZX26-5A
Głębokość kopania: 2,7m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Waga: 1865kg
Marka: TAKEUCHI
Model: TB216
Głębokość kopania: 2,2m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Euro-Maszyny, czyli tani wynajem. U nas znajdziesz najlepsze minikoparki w mieście Kraków!

Nasze minikoparki są wynajmowane niezwykle często. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to niezwykle powszechna maszyna budowlana, która odnajduje się praktycznie w każdej przestrzeni, nawet takiej, która jest niezwykle ograniczona. Sprawiamy, że wynajem minikoparki w mieście Kraków może być opłacalny na każdą kieszeń. Cena jest u nas niezwykle atrakcyjna, a czas wypożyczenia minimalnie może wynieść 24 godziny. Oferowany przez nas wynajem minikoparki to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy tanio i tylko na pewien okres potrzebują sprzętu pozwalającego działać na większą skalę. Nasza firma Euro-Maszyny ma swoją siedzibę w mieście Myślenice, lecz warto dodać, że działamy na terenie całego województwa małopolskiego. Dostarczenie minikoparki przez nas na plac budowy odbywa się ekspresowo. Jeden telefon oddziela Cię od zoptymalizowania czasu i komfortu pracy.

W firmie Euro-Maszyny oferujemy szybki, tani i bezpieczny wynajem. Dlaczego warto na nas postawić?

Nasza firma nie zajmuje się jedynie wynajmem minikoparek w atrakcyjnej cenie. W swojej ofercie posiadamy ponadto pojazdy budowlane, które są gotowe zmienić właściciela na stałe. To sprawdzone w boju maszyny, które na bieżąco monitorujemy pod kątem sprawności technicznej. Naszą flotę wypełniają najnowocześniejsze minikoparki, jakie tylko znajdziesz w całym mieście Kraków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dlatego też wychodzimy bezustannie naprzeciw ich oczekiwaniom. Nasze usługi są ekspresowe i tanie, a przy ich realizacji możesz liczyć na fachową pomoc w formie doradztwa. Wynajem minikoparki w takich miastach, jak Kraków czy Myślenice, musi przebiegać w profesjonalny sposób. Co istotne, mamy dla Was także oryginalne części i zamienniki do maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza wypożyczalnia minikoparek dostarczy Ci najlepszego sprzętu w mgnieniu oka!

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53