Strona główna » WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH » OSUSZACZE POWIETRZA
Oferta

Wynajem osuszaczy powietrza

Mamy dla Ciebie najlepsze osuszacze powietrza. Jednym z obsługiwanych przez nas miast jest Kraków. Ten jakościowy sprzęt firmy Euro-Maszyny pozwala usunąć wilgoć ze wszelkich zalanych pomieszczeń. Zapewniamy dodatkowo dowóz do Klienta, dzięki czemu wynajem osuszaczy może być równoznaczny z ekspresowym tempem całej realizacji. Nasze osuszacze powietrza to ze wszech miar kompaktowe urządzenia, dzięki którym odwilgocenie może być szybkie, skuteczne i łatwe. Oferujemy wynajem w mieście Myślenice, ale także w okolicach. Działamy bowiem na terenie całej Małopolski. Nie sposób nie wspomnieć, że cena jest u nas zawsze korzystna dla Ciebie. Zacznij od osuszania z nami i sprawdź nasz pochłaniacz wilgoci w akcji! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą.

Wydajność: 150l/24h
Marka: TROTEC
Model: TTK800
Waga: 70kg

Zainteresowany? Zadzwoń!

Wynajem osuszaczy to oferta stworzona dla Ciebie. Kraków i Myślenice to miasta, które obsługujemy!

Nasz szeroki asortyment pozwala dobrać najlepszy osuszacz powietrza do potrzeb. Mamy urządzenia wspomagające osuszanie. Warto wiedzieć, że wynajem u nas wiąże się z najkorzystniejszą ceną dla Ciebie. Co istotne, uwzględniamy również możliwość negocjacji finalnej kwoty za wynajem. Nasza wypożyczalnia E uro-Maszyny oferuje najem krótkoterminowy na okres minimum doby. Dzięki temu możesz zaoszczędzić spore środki finansowe, otrzymując jednocześnie profesjonalny sprzęt na wymagany okres. Nasz sprzęt dobieramy na podstawie niskiej awaryjności. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami, dzięki czemu masz pewność, że osuszacz powietrza z naszej oferty będzie spełniał najwyższe standardy. Warto dodać, że jeśli będziesz wykorzystywał nasze osuszacze powietrza dłużej niż trzy doby, to masz pewność naliczenia rabatu. To właśnie esencja naszej firmy Euro-Maszyny – dbamy o najwyższe dobro naszych Klientów.

Co nas wyróżnia? Ekspresowe tempo realizacji, najwyższe standardy i atrakcyjna cena. To dlatego wynajem osuszaczy jest dla Ciebie korzystny!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zawilgocone pomieszczenie budowlane potrafi zablokować możliwość wykonywania dalszych prac w jego obrębie. Oferujemy wyjście z takiej sytuacji obronną ręką. Nasz pochłaniacz wilgoci jest w stanie skutecznie i szybko usunąć wodę z powietrza. Zawilgocenie może skutkować gniciem, rdzewieniem czy awarią urządzeń. Warto takim negatywnym efektom w porę zapobiec. Nasza wypożyczalnia Euro-Maszyny pomoże Ci w doborze sprzętu i w fachowej instalacji. Niezależnie, czy potrzebujesz odwilgocenia mieszkania, biura, budowy, czy też pralni, suszarni lub przemysłu farmaceutycznego – nasze osuszacze są do Twojej dyspozycji. Kraków i Myślenice to miasta, które zaopatrujemy w nasze osuszacze, ale dostarczamy maszyn budowlanych na terenie całego województwa małopolskiego. Przyspiesz z nami tempo pracy i zaopatrz się w fachowy sprzęt w atrakcyjnej cenie. Tani wynajem osuszaczy jest możliwy. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

    Przetwarzanie Twoich danych osobowych

    Administratorem przesłanych danych osobowych są Euro-Maszyny z siedzibą przy ul. Juliusza Słowackiego 118 w Myślenicach.
    Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
    W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.