Oferta

Wynajem wozidła

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze wozidła na wynajem. Obsługujemy takie miasta, jak Kraków czy Myślenice, ale dostarczamy nasze maszyny budowlane również na obszarze całego województwa małopolskiego. Wozidła to nic innego, jak specjalistyczne pojazdy, które znajdują zastosowanie w branży budowlanej przede wszystkim. Dzięki nim przebieg prac jest zdecydowanie sprawniejszy na każdym placu inwestycyjnym. W naszej firmi e Euro-Maszyny doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest działanie szerzej. Nie jest to jednak możliwe, jeśli nie posiada się specjalistycznego sprzętu. Wynajem wozidła w takim mieście, jak Kraków, to opcja ze wszech miar cenna nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Atrakcyjna cena i szybka realizacja formalności sprawiają, że nasza oferta jest stworzona wprost dla Ciebie.

Ładowność: 6t
Marka: THWAITES
Model: MACH 666
Szerokość robocza: 2,24m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Ładowność: 3t
Marka: THWAITES
Model: MACH 573
Szerokość robocza: 1,75m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Ładowność: 2,3t
Marka: THWAITES
Model: MACH 477
Szerokość robocza: 1,5m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Ładowność: 1,9t
Marka: THWAITES
Model: MACH 420
Szerokość robocza: 1,45m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Ładowność: 1,5t
Marka: THWAITES
Model: MACH 426
Szerokość robocza: 1,3m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Ładowność: 1t
Marka: THWAITES
Model: MACH 201
Szerokość robocza: 1,15m

Zainteresowany? Zadzwoń!

Gdzie sprawdzi się nasze wozidło na wynajem? Kraków i Myślenice – jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Nasze wozidła na wynajem pomogą Ci w skutecznym transporcie sypkich materiałów. Tak profesjonalne maszyny o sporej ładowności ułatwiają każdy aspekt pracy, przy jednoczesnym odciążaniu siły roboczej. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas jest niezwykle istotny podczas finalizowania inwestycji budowlanej. Wiemy również, że wozidło budowlane na wynajem to niezwykle atrakcyjna oferta dla wielu firm. Dlaczego? Ponieważ dzięki takiej ofercie nie jest konieczne inwestowanie znacznych środków w profesjonalny sprzęt. W firmie Euro-Maszyny wozidła są dostępne od ręki. Kraków i Myślenice to miasta, w których bezustannie korzysta się z naszych nowoczesnych pojazdów. Wynajem wozidła to, najkrócej mówiąc, idealny sposób na minimalizację kosztów. Wozidło dostarczamy w mgnieniu oka. Cena jest u nas niezwykle korzystna, tak więc nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej oferty wycelowanej zarówno w Kraków, jak i całą Małopolskę jeszcze dziś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

U nas masz zasady najmu jak na dłoni. W firmie Euro-Maszyny wiemy, czego oczekujesz od wozidła!

Umożliwiamy najem nawet na okres zaledwie doby. Wiemy, że w zależności od potrzeb inwestycji budowlanej, takie pojazdy jak wozidła mogą wykonać wszelkie postawione im zadania w nawet takim minimalnym wymiarze czasu. Odpowienia ła downość, którą zapewnia nasze wozidło budowlane na wynajem, pozwala na prawdziwie skuteczną pracę. Chcemy oferować naszym Klientom tylko to, co najlepsze. Dlatego też flotę naszych maszyn budowlanych wypełniają po brzegi wozidła pochodzące od najbardziej renomowanych producentów. Dzięki temu możemy rywalizować z największą konkurencją nawet w takich miastach, jak Kraków. Wyróżnia nas także podejście do naszych Klientów. W razie potrzeby z przyjemnością postaramy się doradzić w wyborze wozidła budowlanego, tak aby wynajem był maksymalnie korzystny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami!

KONTAKT

Dane kontaktowe firmy

Firma

Euro-Maszyny.PL
ul. Kazimierza Wielkiego 64a
32-400 Myślenice
Małopolska

Telefony

Tel. biuro:
+48 12 345 21 60,
+48 12 345 21 61
Tel. kom.:
+48 730 111 560

Godziny otwarcia

Marzec – Listopad:
pon- pt.: 7.00-17.00
sobota: 7.00-12.00

Grudzień – Luty:
pon- pt.: 7.00-16.00
sobota: 7.00-12.00

Napisz do nas

  Przetwarzanie Twoich danych osobowych

  Administratorem przesłanych danych osobowych są FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JM-FIN Jacek Żądło z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 64a w Myślenicach.
  Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu zarządzania swoimi danymi.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

  Administrator danych osobowych.
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa JM-FIN Jacek Żądło
  z siedzibą w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego 64a.   NIP 681 155 26 53